Cyklistické akcie na leto 2019
TU...


Požičiavam prívesný vozík na 9 bicyklov.
Info TU....


Galéria

Bicyklovačka za rodákmi v Rumunsku Čierna hora - Durmitor Jeden super zájazd,alebo Rumunský Banát Víkendová bicyklovačka v Bielych Karpatoch Na biku Čiernou horou až do Albánska Ako sme “bajkovali“ na Ukrajine Silvestrovský splav Váhu 2016 Čierna Hora,Albánsko alebo ako sme s Viktorom bicyklovali

Archív

Zimné skialpové akcie 2017 –pozvánka

IMG_7708Pozvánka na zimné skialpinistické akcie 2017 na ukrajinský Dragobrat a do rumunského Retezatu.


Skialp na Ukrajine – Dragobrat
termín:11. – 16. marca 2017
odchod z Petržalky vo večerných hodinách. Ubytovanie s polpenziou na apartmáne v stredisku Dragobrat. Tu budeme podnikať jednodňové výšlapy na okolité kopce a lyžovanie v dolinách s návratom naspäť do strediska. Každý večer je možnosť využitia sauny.


Rumunsko – Retezat
termín:22. – 26. marca
odchod 22.marca vo večerných hodinách z Petržalky. Návrat v nedeľu večer 26.marca. Ubytovanie v zruboch pri chate cabana Pietrele,stravovanie z vlastných zásob. K dispozícii aj skromný bufet s obmedzenou teplou stravou,nealkom a plechovkovým pivom. V prípade pekného počasia výstup na Retezat s výškou 2485 metrov a následným zlyžovaním až ku chate,poprípade prechod cez sedlo do vedľajšej doliny s výstupom na Bucuru,poprípade Peleagu s výškou tiež nad 2400 metrov.

 

Pridaj komentár