Cyklistické a skialpové akcie na rok 2018 - pozvánka

Info TU....


Požičiavam prívesný vozík na 9 bicyklov.
Info TU....


Galéria

Jeden super zájazd,alebo Rumunský Banát Človek a príroda 6. miesto Viktor Káňa,Karpatia Silvestrovský splav Váhu 2011 S lyžami na Hoverlu Jaskyňa Srnica Slovinsko Výjazd na rumunský MARAMUREŚ Jesenný výlet na Maramureš Moldavsko s Viktorom. Alebo Viktorove Moldavsko?

Archív

Silvestrovský splav Váhu 2013 –foto a video

p1050271Tak ako už každoročne,sa nám podarilo uskutočniť ďalší,v poradí 11.ročník silvestrovského splavu Váhu. Počet účastníkov nám neovplyvnilo ani “usmoklené” počasie a na vode sa nás zišlo 48,ale podaktorí tvrdili,že narátali dokonca 52 ľudí. Čím viac sme sa blížili do cieľa,tým sa počasie vylepšovalo a občas sa ukázalo aj slniečko. Po splave nemohla chýbať už tradičná,záverečná kúpačka vo vode,aj keď tento rok s minimálnym obsadením.

Pri “posplavovej” zábave u Mira nás zabávala country skupina Fox zo Šuroviec spolu s Ducom a na kapustnici,fazuľovici a domácom vínku od sponzora Paľa Meliša si pochutili všetci účastníci splavu a aj okoloidúci. Potešilo nás,že si akciu všetci pochvaľovali,pri splave napodiv nebola ani jedna neplánovaná kúpačka vo vodách Váhu a už teraz sa tešíme na ďalší ročník. Veľká vďaka patrí aj “Koplotovčanom” za kulinársku prípravu pochutín a požičovne lodí Boat4u za člny a rafty.

Splav Váhu

Totok video kumštovne zmajstroval Milan Žiak www.aviatik.info

Pridaj komentár