Cyklistické akcie na leto 2019
TU...


Požičiavam prívesný vozík na 9 bicyklov.
Info TU....


Galéria

Doprava 9.miestnym mikrobusom s vlekom na bicykle Caban Padiš v pohorí Apuseni (Rumunsko) Dušičkový výlet na Zakarpatskú Ukrajinu - pozvánka Rumunsko 2014 P1010514 DSC07685 Ako sme “bajkovali“ na Ukrajine Moldavsko s Viktorom. Alebo Viktorove Moldavsko?

Archív

Po silvestrovskom splave Váhu

Silvestrovský splav Váhu 2011Ako je už tradíciou,tak aj na tohtoročný Silvester sme pripravili splav Váhu. Po počiatočnom nadšení sa vykryštalizovalo pevné jadro a spolu s Koplotovskou sekciou sa nás naskladalo na 11 Pálav a jeden raft. Takže tento 9. ročník,sa čo do počtu účastníkov posúva na najvyššie priečky. Tradiční účastníci silvestrovského splavu –Juraj a Katka tento rok uprednostnili skialp v Raxoch,ale nahradili ich kamaráti Insty,Dodo a dokonca prišli aj zahraniční účastníci Tunde a jej polovička Ernesto zo Španielska.

Počasie tento rok skôr pripomínalo veľkonočný splav,ako zimu čo bolo na škodu. Chýbali nám minuloročné mínusové teploty a sneh všade naokolo a potešil by aj vyšší stav vody. Takže aj tradičnému záverečnému kúpaniu vo vode chýbal ten patričný adrenalín ako po iné roky. Záverečné dvojhodinové posedenie u Mira pri fazuľovici,guláši a vínku spestrili gitary,basa a banjo. Vďaka za zabezpečenie lodí patrí Manovej požičovne lodí Boat4u.sk a Vladovi Mikušovi. Mirovi Hrnčárovi za poskytnutie priestorov. O kapustnicu a fazuľovicu sa postarali Koplotovčania Miro s Andrianom Dankom a chutilo nám aj vínko z vinice Pala Meliša.

Video natočil Milan Žiak /www.aviatik.info/

Silvestrovský splav Váhu 2011

Ako je už tradíciou,tak aj na tohtoročný Silvester sme pripravili splavu Váhu. Po počiatočnom nadšení sa vykryštalizovalo pevné jadro a spolu s Koplotovskou sekciou sa nás naskladalo na 11 Pálav a jeden raft.

2 komentáre Po silvestrovskom splave Váhu

  • Tunde

    Este raz velká vdaka,vsetko bolo super! Skoda ze som nemohla ochutnat varené víno,ale niekto z nás musel soférovat…Zato fazulovica a gulás vynahradili vsetko…🙂 mnam…Ernesto odkazuje ze “muchas gracias”,doteraz najoriginálnejsí Silvester v jeho zivote,a ze sa bude ucit po slovensky (“varené víno”je dobrý zaciatok pre budovanie slovnej zásoby)
    Velkú pusu posielam z Madridu –vsetkým úcastníkom splavu a kamarátom
    Tunde
    (muak)

Pridaj komentár