Po silvestrovskom splave Váhu

Silvestrovský splav Váhu 2011Ako je už tradíciou, tak aj na tohtoročný Silvester sme pripravili splav Váhu. Po počiatočnom nadšení sa vykryštalizovalo pevné jadro a spolu s Koplotovskou sekciou sa nás naskladalo na 11 Pálav a jeden raft. Takže tento 9. ročník, sa čo do počtu účastníkov posúva na najvyššie priečky. Tradiční účastníci silvestrovského splavu – Juraj a Katka tento rok uprednostnili skialp v Raxoch, ale nahradili ich kamaráti Insty, Dodo a dokonca prišli aj zahraniční účastníci Tunde a jej polovička Ernesto zo Španielska.

Počasie tento rok skôr pripomínalo veľkonočný splav, ako zimu čo bolo na škodu. Chýbali nám minuloročné mínusové teploty a sneh všade naokolo a potešil by aj vyšší stav vody. Takže aj tradičnému záverečnému kúpaniu vo vode chýbal ten patričný adrenalín ako po iné roky. Záverečné dvojhodinové posedenie u Mira pri fazuľovici, guláši a vínku spestrili gitary, basa a banjo. Vďaka za zabezpečenie lodí patrí Manovej požičovne lodí Boat4u.sk a Vladovi Mikušovi. Mirovi Hrnčárovi za poskytnutie priestorov. O kapustnicu a fazuľovicu sa postarali Koplotovčania Miro s Andrianom Dankom a chutilo nám aj vínko z vinice Pala Meliša.

[table id=4 /]

Video natočil Milan Žiak /www.aviatik.info/

  • Skialp Čierna Hora
Silvestrovský splav Váhu 2011

Ako je už tradíciou,tak aj na tohtoročný Silvester sme pripravili splavu Váhu. Po počiatočnom nadšení sa vykryštalizovalo pevné jadro a spolu s Koplotovskou sekciou sa nás naskladalo na 11 Pálav a jeden raft.

2 komentáre k “Po silvestrovskom splave Váhu”

  1. Este raz velká vdaka, vsetko bolo super! Skoda ze som nemohla ochutnat varené víno, ale niekto z nás musel soférovat… Zato fazulovica a gulás vynahradili vsetko… 🙂 mnam… Ernesto odkazuje ze „muchas gracias“, doteraz najoriginálnejsí Silvester v jeho zivote, a ze sa bude ucit po slovensky („varené víno“ je dobrý zaciatok pre budovanie slovnej zásoby)
    Velkú pusu posielam z Madridu – vsetkým úcastníkom splavu a kamarátom
    Tunde
    (muak)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *