Cyklistické akcie na leto 2019
TU...


Požičiavam prívesný vozík na 9 bicyklov.
Info TU....


Galéria

Caban Padiš v pohorí Apuseni (Rumunsko) Rumunský Banát na bicykloch 2012 Rumunský Banát na bicykloch 2012 Lážo – plážo bikovačka po Macedónsku Expedícia do hôr Sarajevských Expedícia do hôr Sarajevských Rumunsko - Apuseni - máj 2015 Vôbec nie lážo plážo Macedónsko

Archív

Po silvestrovskom splave Váhu

Silvestrovský splav Váhu 2011Ako je už tradíciou,tak aj na tohtoročný Silvester sme pripravili splav Váhu. Po počiatočnom nadšení sa vykryštalizovalo pevné jadro a spolu s Koplotovskou sekciou sa nás naskladalo na 11 Pálav a jeden raft. Takže tento 9. ročník,sa čo do počtu účastníkov posúva na najvyššie priečky. Tradiční účastníci silvestrovského splavu –Juraj a Katka tento rok uprednostnili skialp v Raxoch,ale nahradili ich kamaráti Insty,Dodo a dokonca prišli aj zahraniční účastníci Tunde a jej polovička Ernesto zo Španielska.

Počasie tento rok skôr pripomínalo veľkonočný splav,ako zimu čo bolo na škodu. Chýbali nám minuloročné mínusové teploty a sneh všade naokolo a potešil by aj vyšší stav vody. Takže aj tradičnému záverečnému kúpaniu vo vode chýbal ten patričný adrenalín ako po iné roky. Záverečné dvojhodinové posedenie u Mira pri fazuľovici,guláši a vínku spestrili gitary,basa a banjo. Vďaka za zabezpečenie lodí patrí Manovej požičovne lodí Boat4u.sk a Vladovi Mikušovi. Mirovi Hrnčárovi za poskytnutie priestorov. O kapustnicu a fazuľovicu sa postarali Koplotovčania Miro s Andrianom Dankom a chutilo nám aj vínko z vinice Pala Meliša.

Video natočil Milan Žiak /www.aviatik.info/

Silvestrovský splav Váhu 2011

Ako je už tradíciou,tak aj na tohtoročný Silvester sme pripravili splavu Váhu. Po počiatočnom nadšení sa vykryštalizovalo pevné jadro a spolu s Koplotovskou sekciou sa nás naskladalo na 11 Pálav a jeden raft.

2 komentáre Po silvestrovskom splave Váhu

  • Tunde

    Este raz velká vdaka,vsetko bolo super! Skoda ze som nemohla ochutnat varené víno,ale niekto z nás musel soférovat…Zato fazulovica a gulás vynahradili vsetko…🙂 mnam…Ernesto odkazuje ze “muchas gracias”,doteraz najoriginálnejsí Silvester v jeho zivote,a ze sa bude ucit po slovensky (“varené víno”je dobrý zaciatok pre budovanie slovnej zásoby)
    Velkú pusu posielam z Madridu –vsetkým úcastníkom splavu a kamarátom
    Tunde
    (muak)

Pridaj komentár