Cyklistické akcie na leto 2019
TU...


Požičiavam prívesný vozík na 9 bicyklov.
Info TU....


Galéria

Bicyklovačka za rodákmi v Rumunsku Jeden super zájazd,alebo Rumunský Banát Lážo – plážo bikovačka po Macedónsku Bjelašnica – Bosna/Hercegovina P1010230 Banát po vode a na bicykli MONTE NEGRO - ALBÁNSKO Samozvane Kosovo –z denníka účastníka zájazdu

Archív

Predbežný plán cyklistických zájazdov

p1040198Sezóna cykloturistiky už prakticky začala,preto zverejňujem prvé termíny na jar a začiatok leta 2014. Výlety organizuje vlastným mikrobusom. Na veku a výkonnosti nezáleží,ide totiž o akcie čisto rekreačné určené pre každého. Výlety organizujem pre skupinu ľudí so záujmom tráviť voľný čas v prírode v spojení so športom a poznávaním. Cieľom a filozofiou je poznávanie nových obzorov,nových priateľov,no hlavne prežívať príjemné chvíle na bicykli.

Rumunsko – Maramureš 7. -11. mája
Trojdňová bicyklovačka v okolí turistického komplexu Borsa. Ubytovanie a strava zabezpečená na chate Cabana Alpina v sedle Prislop.


Čierna Hora –Okolo Durmitoru 7. -14. Jún
V priebehu 4. dní objedeme na bicykloch NP Durmitor,vystúpame do výšky 1950 m. n m. a dĺžka denných etáp neprekoná 45 km. Jazdíme naľahko – ubytovanie a strava zabezpečená v cieli etáp. Jeden deň odpočinku na Žabljaku s možnosťou raftingu na rieke Tara.


Albánia – NP Thethi 5. -13. júl
Náročnejšie MTB etapy v horskom prostredí Albánskych Álp. Cez Boge do malebnej osady Thethi,ďalej cez doliny s sedlá k rieke Kir a cielovej dediny Mesi. Presun autom na jazero Komanit,plavba trajektom a celodenný výlet dolinou Valbona. Počas bicyklových etáp je treba zo sebou ľahký spacák.
UŽ OBSADENÉ!!!

Pridaj komentár