Cyklistické akcie na leto 2019
TU...


Požičiavam prívesný vozík na 9 bicyklov.
Info TU....


Galéria

Doprava 9.miestnym mikrobusom s vlekom na bicykle Caban Padiš v pohorí Apuseni (Rumunsko) Dušičkový výlet na Zakarpatskú Ukrajinu - pozvánka Rumunsko 2014 P1010514 DSC07685 Ako sme “bajkovali“ na Ukrajine Moldavsko s Viktorom. Alebo Viktorove Moldavsko?

Archív

Silvestrovský splav Váhu

Silvestrovský splav Váhu 2007Silvestrovský splav Váhu sa po prvý krát konal v roku 2003 a od vtedy sa stal tradíciou. Koná sa na trase Sokolovce MVE po Koplotovce (cca 5 hodín plavby). Organizátorom podujatia som ja,avšak za podpory Manovej požičovne lodí Boat4u.sk a kamarátov “Koplotofčanov”Mira Hrnčára a Adriána Danka. Tí každoročne poskytnú pre nás azyl svojich teplých domovov a nezištne zabezpečia občerstvenie.

Na akciu,ako na všetky moje akcie sa môže prihlásiť ktokoľvek,lebo radi medzi sebou privítame bláznov čo sa neboja uprostred treskúcej zimy sadnúť do kanoe. Splav Váhu je v celku nenáročný,avšak po niekoľkoročných skúsenostiach odporúčam pribaliť rezervné suché oblečenie. Po splave sa koná after party u Mira Hrnčára v pivničke. Každoročne sa skladáme symbolicky na chlast a žranicu. U Mira,alebo Adriána sa potom koná bujaré veselie až do rána bieleho,teda do nového roku.

Silvestrovský splav Váhu

Fotogaléria skoro zo všetkých ročníkov Silvestrovského splavu Váhu. Záhadne nikto nemá foto z roku 2005,i keď sa tento splav určite konal. Tak ak ich niekto má nech ich pošle,lebo z tohto splavu mám síce mnoho zážitkov,len žiadne spomienky.

Pridaj komentár