Silvestrovský splav Váhu

Silvestrovský splav Váhu 2007Silvestrovský splav Váhu sa po prvý krát konal v roku 2003 a od vtedy sa stal tradíciou. Koná sa na trase Sokolovce MVE po Koplotovce (cca 5 hodín plavby). Organizátorom podujatia som ja, avšak za podpory Manovej požičovne lodí Boat4u.sk a kamarátov „Koplotofčanov“ Mira Hrnčára a Adriána Danka. Tí každoročne poskytnú pre nás azyl svojich teplých domovov a nezištne zabezpečia občerstvenie.

Na akciu, ako na všetky moje akcie sa môže prihlásiť ktokoľvek, lebo radi medzi sebou privítame bláznov čo sa neboja uprostred treskúcej zimy sadnúť do kanoe. Splav Váhu je v celku nenáročný, avšak po niekoľkoročných skúsenostiach odporúčam pribaliť rezervné suché oblečenie. Po splave sa koná after party u Mira Hrnčára v pivničke. Každoročne sa skladáme symbolicky na chlast a žranicu. U Mira, alebo Adriána sa potom koná bujaré veselie až do rána bieleho, teda do nového roku.

  • Zimný prechod Malej Fatry
Silvestrovský splav Váhu

Fotogaléria skoro zo všetkých ročníkov Silvestrovského splavu Váhu. Záhadne nikto nemá foto z roku 2005, i keď sa tento splav určite konal. Tak ak ich niekto má nech ich pošle, lebo z tohto splavu mám síce mnoho zážitkov, len žiadne spomienky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *