Cyklistické akcie na leto 2019
TU...


Požičiavam prívesný vozík na 9 bicyklov.
Info TU....


Galéria

Caban Padiš v pohorí Apuseni (Rumunsko) Albánsko,dolina Valbona Ukrajina na druhý pokus MONTE NEGRO - ALBÁNSKO Silvestrovský splav Váhu 2016 Silvestrovský splav Váhu 2016 Silvestrovský splav Váhu 2016 Rozmanité Macedónsko

Archív

Taliansko – Valle di Ledro

IMG_3544Zmena je život,a tak sme na chvíľu opustili milovaný Balkán a po roku sme zase nakukli do komercie s jej výhodami (ubytovanie v horskom penzióne s príjemnými majiteľmi) a nevýhodami (pivo,ktoré nechutilo,ale podľa ceny sa tvárilo že by malo..).

Navštívili sme cyklisticky príťažlivý sever Talianska údolie Valle di Ledro-Tremalzo. Horúce talianske slnko,kopcovitý terén a strmé výšlapy dali zabrať. Svieža voda jazera Lago di Ledro príjemne uvoľnila stuhnuté svaly po náročných túrach a bola príjemným zavŕšením športovej časti dňa. Aj napriek náročnému terénu sme si vychutnávali každý deň. Ja teda všetky dva dni. Od tretieho dňa som partii už len závidel ich výlety,pretože moje polámané rebrá mi nedovolili sadnúť na bicykel – asi som si rozhneval komerčnú šťastenu…pretože sa jej donieslo,že som Balkánofil.

Arrivederci.

Pridaj komentár