Cyklistické akcie na leto 2019
TU...


Požičiavam prívesný vozík na 9 bicyklov.
Info TU....


Galéria

Bicyklovačka za rodákmi v Rumunsku Jeden super zájazd,alebo Rumunský Banát Lážo – plážo bikovačka po Macedónsku Bjelašnica – Bosna/Hercegovina P1010230 Banát po vode a na bicykli MONTE NEGRO - ALBÁNSKO Samozvane Kosovo –z denníka účastníka zájazdu

Archív

Zahájenie plavebnej sezóny na Hrone

Zahájenie paroplavebnej sezóny na HroneUž tradične spájame v našej požičovni lodí Veľkonočné sviatky so zahájením plavebnej sezóny na Hrone. Začíname už na Veľký piatok 6. apríla. Od tohto dňa budeme poskytovať služby denne počas celej letnej sezóny tak,ako ich poznáte. Trošku sme prezbrojili,čo iste oceníte a pribudlo nové vozidlo s vlekom na lode v našom autoparku.

Novinkou vo výbave sú najmä nafukovacie kánoe Yukon,ktoré sa už v minulej sezóne (v počte dva kusy) osvedčili,preto sme ich počet zvýšili na desať. V motoreste Nemecká,kde sídlime prebieha práve radikálna rekonštrukcia ubytovacích priestorov. Spoločne s personálom motorestu veríme že zvýšený štandard ubytovania oceníte.

Zahájenie paroplavebnej sezóny na Hrone

Ak teda plánujete Veľkonočné sviatky stráviť v oblasti Horehronia,prípadne skúsiť posledný sneh na Chopku,nájdite si čas aj na jarný splav Hrona. Fajnšmekri už vedia o čom to je.

V ponuke máme nasledovné trasy:

  • Nemecká –Mlynčok –Šalková / 5,- €
  • Nemecká –Vlkanová –Sliač / 10,- €
  • Chvatimech –Nemecká / 5,- €
  • Brezno –Nemecká / 10,- €
  • Polomka –Nemecká / 15,- €
  • Brezno –Sliač / 20,- € (dva dni)

Nezabudnite si na splav zbaliť suché oblečenie radšej dupľovane. Všetky ostatné podmienky splavu nájdete na vynovenej stránke www.splav-hrona.sk.

Užívatelia Facebooku kliknite prosím aj na našu Fun Page,že sa vám páči a všetky novinky okolo splavu Hrona budete mať z prvej ruky.

Tešíme sa na Vás!

Boat4u team

Pridaj komentár